بایگانی ریلی

بایگانی ریلی مکانیکی

بایگانی ریلی مکانیکی

سیستم بایگانی ریلی با استفاده از مکانیزم جابجایی ریلی قادر است با حرکت در طرفین فضای خالی موجود بین قفسه ها بایگانی را از بین برده و به افزایش فضای بایگانی منجر شود.

امروزه بسیاری از سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی با افزایش میزان نیاز به فضا برای بایگانی اسناد.  نیازمند گسترش مکان و فضای مربوط به محل بایگانی اسناد خود می باشند. اما همیشه امکان گسترش فضا بخصوص در شهرهای بزرگ مقدور نیست واز سویی نمی توان اسناد را در جایی غیر از مکان اصلی سازمان بایگانی نمود.

به این جهت بهترین گزینه برای افزایش دو برابری فضای بایگانی در مکان فعلی هر سازمانی استفاده از بایگانی ریلی می باشد. این نوع از بایگانی ضمن افزایش فضای بایگانی اسناد برای بیش از دو برابر ظرفیت فعلی، ایجاد نظم، سرعت در دسترسی به اسناد و پاسخگویی سریع به نیاز می گردد.

بایگانی ریلی
بایگانی ریلی

 

رنگ پودری الکترواستاتیک

بایگانی ریلی مکانیکی از بدنه ی فلزی تشکیل می شود که بر اساس خواست و نیاز مشتریان در رنگ های مختلفی طراحی و ارائه می گردد. نکته ی مهم در این رنگ آمیزی استفاده از آخرین نوع تکنولوژی رنگ آمیزی.  رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. این نوع از رنگ به صورت یک دست تمام بدنه ی فلز را پوشانده و رنگی صاف و مقاوم در برابر ضربه و خراشیدگی ایجاد می کند. این موضوع موجب می شود تا محصولات از زیبایی خاصی بر خوردار باشند. فارغ از این موضوع این رنگ دارای ماندگاری بالایی بوده و می تواند طول عمر مفید محصول را افزایش دهد.

میز کشویی فلزی

هنگام جستجو اسناد یا هنگام نوشتن مطلبی نیاز به محلی برای قرار دادن موقت اسناد جهت بررسی یا جابجایی آنها احساس می گردد. تا کاربر بتواند به راحتی در محل  سند مورد نظر را بررسی کند.  از این رو کارشناسان سینا فرم با تعبیه ی میزی کشویی که  در قفسه های بایگانی کار جستجو و بررسی پرونده ها را تسهیل و موجب افزایش سرعت عمل در پاسخگویی. نظم محیط کار و بهره وری زمان کاری در قسمت بایگانی اسناد شده است و هنگام اتمام کار به صورت کشویی به حالت اولیه بر میگردد.

میز کار کشویی
میز کار کشویی
قفل درب ها و قفل مرکزی بایگانی ریلی مکانیکی

بایگانی ریلی مکانیکی بر طبق استاندارد و توجه به کیفیت روز دنیا در محصولات سینافرم باعث شده است

این شرکت برخلاف سایر شرکت ها از قفل های خاص و با استاندارد های جهانی در محصولات خود بهره می برد. قفل هایی که ضمن ایجاد امنیت قفسه ها بر کیفیت و زیبایی کار نیز می افزایند.

قفل MITO  دارای ظاهری مناسب و مقاوم بر روی درب ها نصب شده است.

در کنار آن در صورت نیاز مشتری برای بالابردن امنیت بیشتر بایگانی ریلی قفل رمز دار هم نصب می گردد

همچنین قفل مرکزی هم برای قفل شدن تمام یونیت های بایگانی استفاده می شود.

قفل گردان
قفل گردان
درب و قفل
درب و قفل
برخی دیگر از مزایای بایگانی ریلی مکانیکی سینافرم
  • فرمان ماشین کاری شده آلومنیومی که به دلیل درگیر بودن همیشگی کاربر با این قسمت و استفاده ی دائمی از آن . می طلبد فرمان از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشد تا در طول زمان دچار شکستگی و اختلال در کار کرد سیستم نگردد.
  • طبقه یا همان سینی های محل قرار گرفتن کلاسور از ورق ۸میلیمتر طی ۹ مرحله خم کاری و کوبش لبه ها تولید می شود. و جهت مقاومت طبقات از پل عرض۱۲سانتی و ۱۴ سانتی بصورت طولی در زیر طبقه جوشکاری می شود که کاربر می تواند بصورت گسترده تا ۱۲۰کیلوگرم بارگذاری نماید.
  • دربها از ورق۸میلیمتر و طی ۱۰ مرحله خم کاری سطحی و همچنین استفاده از دو پل طولی در کنار دربها از هرگونه امکان تابش درب جلوگیری میکند .  با نمای ناودانی شکل بر روی درب، زیبایی خاصی به سیستم میدهد.
  • لاستیک ضربه گیر  جهت محافظت از برخورد دو سیستم و همچنین ورود گرد و غبار.  به داخل آن از نوار لاستیکی چسبدار به روی ستونها استفاده می شود .

 

فیلم بایگانی ریلی مکانیکی

چرا ما بهترینیم

گروه تولیدی سینافرم در سال ۱۳۵۸ تاسیس شد. پس از گذشت جندین سال این شرکت توانست با بهره گیری از ماشین آلات جدید و نیروی انسانی مجرب و متخصص و رساندن تولیدات به سطح بالایی از کیفیت ، به این باور برسد که می تواند یکی از قطب های این صنعت در شرق کشور باشد ، قطعا این موفقیت را باید مرهون الطاف الهی دانست.

تولیدات عمده این مجموعه:

لازم به ذکر است مشتریان عزیز می توانند با تماس و برقراری ارتباط با کارشناسان  سینافرم جهت مشاوره و ارائه طرح و قیمت در زمینه سیستم های قفسه ریلی اسناد و قفسه ریلی کالا و انبار و سیستم های خانواده قفسه ثابت به صورت کاملا رایگان برخوردار گردند